King Subaru WRX/STi EJ20 EJ22 EJ25 Flange #3 Position Performance Main Bearing Set - Size +0.25mm - MB5220XP0.25
Sold Out
click to zoom in
  • Guaranteed Quality
    Best Parts Every Time
  • Expert Help
    Build Advisors Are Standing By
  • Secure Shopping
    SSL Verified
  • Worldwide Delivery
    Free shipping on most orders over $249 in US 48
King Engine Bearings
SKU:
ds_BJDV_MB5220XP0.25
UPC:
LTL:
N
MPN:
MB5220XP0.25
5 customers are viewing this product
Photo - Primary
Out of Stock
King Subaru WRX/STi EJ20 EJ22 EJ25 Flange #3 Position Performance Main Bearing Set - Size +0.25mm